Koťátka

 

10. týden

19.05.2018

Tááák... a první očkování máme za sebou. V pondělí jsme vyrazili za paní doktorkou. Ono se to nezdá, každé koťátko vypadá, tak malinké a lehké jak chmýří, ale nacpat těch pět pubertálních koťat do jedné přepravky........... bylo přinejmenším velmi zábavné. O první vtipnou situaci se postarala Freya, když jsme přinesly přepravku a ona si do ní...

9.týden

12.05.2018

Uplynulý týden proběhlo další odčervení koťátek.

8. týden

01.05.2018

Pokaždé, když se koukám, kolik týdnů je našim zlatíčkům, tak se divím, jak ten čas utíká. Dnes máme osmý týden... na první máj, kočičí lásky čas.

6. týden

17.04.2018

Je to k nevíře, ale již jsme téměř v polovině období, kdy s námi koťátka budou sdílet domácnost. Každý den s nimi je krásný... i když momentálně pokoj, ve kterém bydlí je v podstatě neukliditelný. Nejdelší čas uklizeného pokoje je ve chvíli, kdy jej stihnu dát do pořádku, když koťátka spí...a to bývá tuze kratičký okamžik, ve chvíli, kdy Albus...

čipování

13.04.2018

Naši miláčci si vybrali nešťastný pátek 13. již včera... nepříjemnost jménem čipování je za námi... věřte, že jsme to hluboce prožívali s nimi. Zároveň má každé koťátko vystavený očkovací průkaz s číslem čipu, k prvnímu očkování dojde za dva týdny.

5. týden...

10.04.2018

.... při nadpisu jsem se zarazila, zda je to opravdu už 5 týdnů, co se nám zvýšil počet členů domácnosti o 5 koťátek. Bohužel jen dočasně, všechna koťátka se budou na začátku června stěhovat do nových domovů. Od soboty máme i kompletně koťátka pojmenovaná...Art, Albus, Arnošt, Amelie a Amy.... Bellis Bernardi,CZ.

Tak a je to tu, dnes koťátka poznala, že nejen z maminky lze vydolovat něco dobrého... Art si nacpal bříško nejvíc, Albus se též zasnažil, Amelie mističce věnovala pozornost jen chvíli a Arnošt s Amy ji totálně ignorovali. Prostě pobíhání sem tam a zlobení sourozenců je dnes zaujalo mnohem víc. Nemam však nejmenší obavu, že co nevidět je bude...

4. týden

03.04.2018

Koťátka si začínají víc a víc všímat okolního světa. Krůčky jsou jistější a hry se sourozenci začínají bolet. V tlamičkách jsou vidět drobné zoubky. Drápky se zachytávají za vše co se mihne kolem nich. Sundat si ze svetru kotě je snad náročnější, než se potýkat s chomáčem bodláků :D Je veselo a milujeme je.

Dnes mají koťátka tři týdny... rozkoukávají se a začínají být už více akční, třaslavými krůčky popolézají kolem mámy. Zvědavost narůstá stejně rychle jako jejich váha.

14.den

20.03.2018

Venku sice mrzne, nicméně hurá, je tu jaro... Koťátka slaví druhý týden života, od pátku pomalinku pokukují po světě, a nastal čas na první fujtajbl v podobě odčervovací pasty. Našemu veterinárnímu dohledu neunikla ani Freya.