čipování

13.04.2018

     Naši miláčci si vybrali nešťastný pátek 13. již včera... nepříjemnost jménem čipování je za námi... věřte, že jsme to hluboce prožívali s nimi. Zároveň má každé koťátko vystavený očkovací průkaz s číslem čipu, k prvnímu očkování dojde za dva týdny.

     Koťátka jsou v pohodě a užívají si nového volnějšího prostoru v mé pracovně. Zatím okupují jen přízemní patra, nicméně, nebude trvat dlouho, a budu muset opustit i ta vyšší :D .. stůl nemam šanci obhájit, když chodím do práce...ostatně, i jejich maminka si prosadila svou a v době, kdy jsem pracovala ještě doma, mi asistovala naprosto při všem. Což ovšem neznamená, že se nedají naučit jistým pravidlům. V kuchyni Freya ví, že na stůl ani na linku nesmí a ctí to. Je nutné určit pravidla hned na začátku a důsledně je dodržovat. Důležité je, aby požadavky byly reálné a vaše očekávání kočkou splnitelná. Kočky jsou chytrá zvířata, nicméně nejsou to psi :)... tímto se pouštím na tenký led... psy miluju a kočky též... :)

Sem patří váš dlouhý nadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.