8. týden

01.05.2018

Pokaždé, když se koukám, kolik týdnů je našim zlatíčkům, tak se divím, jak ten čas utíká. Dnes máme osmý týden... na první máj, kočičí lásky čas.

Koťátka rostou a všechna jsou v naprostém pořádku. Jen mam trochu hlavu z těch našich slečínek, které mají mlsné jazýčky jak princezny. Ne vše chtějí papat... zatím co Albus s Artem, ti jsou naprosto bezproblémoví. Albus 100% reaguje na zavolání "čiči", je to vítací kocourek a ať se děje co se děje, když přijdeme k nim do pokoje, hned nás přiběhne. Art je o trošku pomalejší, ale i tak je to taková dvojka vítacích kocourků, kteří mají stále chuť cokoliv mlsat. Arnošt je náladový a často ho musíme donést a přemlouvat u bašty, stejně jako jeho sestřičky.

    Jsem ráda, že v chovatelských stanovách je určený věk na předání novému chovateli až ve 13.týdnech. Jejich kotěcí hry prostě musí prožít se sourozenci, kteří jsou jim rovni. Upevní si sociální návyky a hygienické též. V tomto směru musím opět koťátka pochválit, protože jsou úžasně čistotná a vědí, kde mají záchod.